Organogram

 

Rol en mailadres Naam Terugkoppeling naar Naam en evt. mail

Voorzitter

voorzitter@sportclubpareja.nl

Daan Berkers Sponsorcommissie Jozien Joosten
sponsoring@sportclubpareja.nl
Vertrouwenspersonen vertrouwenscontactpersoon@sportclubpareja.nl
Contacten externen

Secretaris

info@sportclubpareja.nl

Carla Duijf

Penningmeester

penningmeester@sportclubpareja.nl

Ledenadministratie

Loes Verstegen

ledenadministratie@sportclubpareja.nl

Lid

turnen@sportclubpareja.nl

Maarten Bos Facilitair

Lid

sport@sportclubpareja.nl

 

Marjon Janssen en

Linda Berkers

Turnen & trampoline springen

Maarten Bos

turnen@sportclubpareja.nl

Freerun Minded Motion
Dansen Chantal Nijssen
Bewegen voor volwassenen Ernie Smits
Peuter- en kleutergym Ernie Smits
kleutergym@sportclubpareja.nl

Lid

communicatie@sportclubpareja.nl

Communicatie en PR Stefan Schro├źn voor websitebeheer

Lid

avro@sportclubpareja.nl

Gerty van Loon Activiteiten

Gerty van Loon

activiteiten@sportclubpareja.nl

Vrijwilligers

vrijwilligers@sportclubpareja.nl

Opleidingen

Jessie Fleuren

opleidingen@sportclubpareja.nl