Turnen – wedstrijdschema’s

Indeling  Meerkamp 21 mei en toestelfinales 22 mei

Adres : Turnhal de Kazerne . Kazernelaan 101  gebouw 29  ( waar we ook altijd trainen in die hal )

Ouders kijk eerst goed want niet iedereen zit bij elkaar wat niveau betreft.

De indeling is gemaakt aan de hand van ranking . En staat uw dochter er niet bij dan heeft zij zich helaas niet geplaatst voor een meerkamp ( middenbouw) of toestelfinales ( bovenbouw)

Na elke wedstrijd is er een prijsuitreiking . Mocht uw dochter verhinderd zijn dan graag doorgeven voor 5 april . Want dan kunnen reserve turnsters opgeroepen worden .

 

Zaterdag 21 mei   Meerkamp finale 

Wedstrijd 1 :

Aanwezig zijn om 8.15 uur wedstrijd van 8.30 tot 10.45

Baan 1 : Pien Theeuwen , Maud Stammen , Lisa Verbugt

Baan 2 : Juul Janssen , Jans vd Berg , Maud Smits

 

Wedstrijd 2 :

Aanwezig zijn zeker om 10.30 uur want dan mogen ze starten

Wedstrijd van 11uur tot 13.15 uur

Baan 2 : Karlijn Verheul

 

Wedstrijd 3 :

Aanwezig zijn zeker om 13.15 uur

Wedstrijd van 13.45 tot 16.00uur

Baan 1 : Lize Coppus , Juulke Teeuwen

Baan 2 : Emie Kersten , Meis Cornelissen , Lize v Mullekom

 

Wedstrijd 4 :

Aanwezig zijn zeker om 16.15 uur

Wedstrijd van 16.45 tot 19.30 uur

Baan 1 : Evi  Delissen , Evi  Engels

Baan 2 : Dirkje Peeters , Vera Kersten , Elin Verbong

 

 

 

Zondag 22 mei  Toestelfinales

 

Wedstrijd 1  Baan 1 : Kunnen Jevi en Milou zich plaatsen maar deze uitslag is nog niet uitgeteld

Aanwezig zijn om 8.15 uur wedstrijd van 8.30 tot 10.45 uur

 

 

Wedstrijd 1  Baan 2 :

Aanwezig zijn om 8.15 uur wedstrijd van 8.30 tot 10.45 uur

Ronde 1  Balk : Selina v Berlo , Julia Meussen , Mirthe Peeters, Linda Kessels

Ronde 2  Vloer : Linda Kessels , Selina v Berlo , Mirthe Peeters, Julia Meussen

Ronde 3  Sprong : Selina v Berlo , Julia Meussen , Mirthe Peeters

Ronde 4  Brug : Mirthe Peeters

 

Wedstrijd 2 :

Aanwezig zijn zeker om 12.00uur

Wedstrijd 12.30 tot 15.45 uur

Baan 1 :

Ronde 1  Brug : Gielke Verhaeg , Renske Timmermans

Ronde 2 Balk : Gielke Verhaeg, Renske Timmermans

Ronde 3 Vloer : Renske Timmermans , Gielke Verhaeg

Ronde 4 Sprong : Gielke Verhaeg, Renske Timmermans

Baan 2 :

Ronde 1 Brug : Lynn vd Meene ,Maud Sillekens, Nika Bouten ,Guusje Ghielen ,Sanne Minten

Balk : Lieve Boots ,Nikki Hendrix, Joeske v Lent

Ronde 2 Balk : Maud Sillekens , Lynn vd Meene, Sanne Minten , Guusje Ghielen

Vloer : Nikki Hendrix , Tessa Deckers , Lieve Boots ,Joeske v Lent

Ronde 3 Sprong : Lieve Boots ,Nikki Hendrix ,Tessa Deckers

Vloer :  Nika Bouten ,Guusje Ghielen ,Sanne Minten ,Maud Sillekens, Lynn vd Meene

Ronde 4 Sprong : Maud Sillekens, Lynn vd Meene,Sanne Minten ,Nika Bouten ,Guusje Ghielen

Brug : Tessa Deckers ,Lieve Boots, Nikki Hendrix ,Joeske v Lent

 

 

Wedstrijd 3 :

Aanwezig zijn zeker om 15.45 uur

Wedstrijd van 16.15 tot 19.30 uur

Baan 1 :

Ronde 1 Brug : Lincy Smeets , Lara Courbois

Ronde 2 Balk : Lincy Smeets, Lara Courbois

Ronde 3 Vloer : Lincy Smeets, Lara Courbois

Ronde 4 sprong : Lara Courbois , Lincy Smeets

 

Baan 2 :

Ronde 1  Sprong : Evi Nooijen , Linda Arts

Brug : Pien Sanders, Tessie Peeters,Julia Janssen

Balk : Janne Driessen , Mirthe Ebisch , Bo Ottenheim

Ronde 2 Brug : Evi Nooijen , Linda Arts

Balk: Pien Sanders, Tessie Peeters,Sophie v Lier ,Julia Janssen

                Vloer :Janne Driessen ,Mirthe Ebisch , Bo Ottenheim

Ronde 3 Sprong : Janne Driessen , Mirthe Ebisch

Balk: Linda Arts, Evi Nooijen

                Vloer ; Sophie v Lier, Tessie Peeters, Pien Sanders, Julia Janssen

Ronde 4 Sprong : Pien Sanders, Sophie v Lier

Brug : Mirthe Ebisch , Janne Driessen ,Bo Ottenheim

                 Vloer : Linda Arts, Eva Verheijen