Turnen en Trampoline springen – wedstrijdschema’s

Turnen:

Halve Finale  7 en 8 maart in Horn

Sporthal Hornerhof , Rijksweg 7 B in Horn

 

Zaterdag 7 Maart :  

Wedstrijd 1 : zeker  aanwezig zijn om 8.15 uur wedstrijd 8.30 tot 10.30 uur

Instap D2 : Emie Kersten

 

Wedstrijd 2 : zeker aanwezig zijn om 10.00 uur wedstrijd 10.45  tot 12.45 uur

Pupil 1 D2 : Femke Koldewijn

Junioren div 4 : Guusje Steeghs, Joeske v Lent, Maud Sillekens, Bo Ottenheim, Nikki Hendrix,

Lynn vd Meene

 

Wedstrijd 3 :  zeker aanwezig zijn om 12.45 uur wedstrijd 13.30 tot 16.15 uur

Instap D2 : Lara Poyraz ,Pien Theeuwen, Lisa Verbugt en Saartje Broekmans

Junioren div 5 : Pien Sanders, Julia Janssen, Benthe Ghielen en Nika Bouten

 

Wedstrijd 4 : zeker aanwezig zijn om 16.00 uur wedstrijd 16.45 tot 19.15 uur

Pupil 2 D2 : Jevi Berkers

Senior div 5 : Evi Nooijen , Laury Theelen , Linda Arts, Daantje vd Beuken ,Gwenn Bos ,

Tooske Ghielen

 

Zondag 8 Maart : 

Wedstrijd 1 :  zeker  aanwezig zijn om 8.15 uur wedstrijd 8.45 tot 11.45 uur

Pupil 2 D1 : Milou Deckers en Tess Vercoulen

Jeugd div 5 : Sophie v Lier, Mirthe Ebisch en Janne Driessen

 

Wedstrijd 2 :  zeker  aanwezig zijn om 11.45 uur wedstrijd 12.30 tot 15.15 uur

Jeugd D2 : Emma Janssen

 

Wedstrijd 3 :  zeker aanwezig zijn om 15.00 uur wedstrijd 15.45 tot 18.15 uur

Pupil 1 D1 : Evi Delissen , Liss Wilms, Imke Verheijen

Jeugd D1 :  Lara Courbois, Lincy Smeets

Senior div 4 : Mirthe Peeters ,Femke Steeghs, Julia Meussen, Femke v Loon , Selina v Berlo

 

Lk Finale en Toestelfinales  28 en 29 Maart in Weert 

Div 1 t/m 3 en N niveau’s

Adres : Sporthal ‘Aan de Bron ‘ , Maaslandlaan 3 in Weert

 

Zaterdag 28 Maart

Wedstrijd 1 : zeker aanwezig zijn om 8.15 uur wedstrijd 8.30 tot 10.45 uur

Instap N2 : Pim Maessen en Juulke Teeuwen

 

Wedstrijd 2 : zeker aanwezig zijn om 10.15 uur wedstrijd 11.00 tot 13.00uur

Instap N3 : Lize v Mullekom

Pupil 1 N3 : Meike Koopmans en Lisa Scheenen

Jeugd div 3 : Esmae Bos

Junior div 3 : Lieve Boots

 

Wedstrijd 3 : zeker aanwezig zijn om 13.00 uur wedstrijd 13.45 tot 15.45 uur

Pupil 2 N3 : Gielke Verhaeg, Mex Zanders, Renske Timmermans , Fleur Sillekens

Senior div 2 : Linda Verboeket

 

Zondag 29 Maart  Toestelfinales


Wedstrijd 1
: aanwezig zijn om 8.15 uur wedstrijd 8.30 tot 12.00uur

Juulke Teeuwen: sprong, brug, balk en vloer

Pim Maessen: sprong en balk

Jade Janssen: brug

Lisa Scheenen: sprong, brug en balk

Meike Koopmans: balk en vloer

Lize v Mullekom: sprong,brug en balk

Esmae Bos: vloer

Lieve Boots: brug en vloer

Tessa Deckers: sprong

Linda Verboeket: sprong en brug

Chayenne Bos: brug

 

Wedstrijd 3: aanwezig zijn zeker om 15.00 uur wedstrijd 15.45 tot 19.30 uur

Fleur Sillekens : sprong en brug

Gielke Verhaeg : brug, balk en vloer

Renske Timmermans : vloer

Mex Zanders : sprong  vloer