Lesrooster

Overzicht lesuren 2018-2019

Sporthal Piushof Panningen

Dag/Tijd Groep Leiding
Maandag    
18.00-19.00 uur Freerun F  (8-11 jaar) Kevin/Luuk
19.00-20.00 uur Freerun A  (12+ jaar) Kevin/Luuk
Dinsdag
17.00-19.00 uur Turnbasics (8-13 jaar) Liesbeth
17.00-18.00 uur Streetdance kids (6-9 jaar) Ernie
Woensdag    
16.00-18.00 uur Selectie onderbouw (8-9 jaar) Maud/Nicole/Joyce
18.00-20.15 uur Selectie onderbouw (10-11 jaar) Maud/Nicole/Joyce
19.00-20.30 uur Techniekles dans (9-16 en 16-19 en 20 jaar +) Mandy T
Vrijdag    
18.00-19.00 uur Freerun B  (6-10 jaar) Luuk/Ernie
19.00-20.00 uur Freerun C  (11+ jaar) Luuk
18.30-20.00 uur Trampoline springen (8-25 jaar) Monique/Dorien
18.30-19.30 uur Techniekles dans (9-16 jaar) Mandy T
Zaterdag    
9.00-11.00 uur Selectie onderbouw (8-11 jaar) Maud/Mandy B/Nicole
11.00-13.15 uur Selectie onderbouw  (8-11 jaar) Maud/Mandy B/Joyce
8.30-9.30 uur Kleutergym (2,5-5 jaar) Joyce

De Riet Panningen

Dag/Tijd Groep Leiding
Maandag    
19.30-20.30 uur Dames Fitgym Ernie
20.30-21.30 uur Streetdance (20 jaar +) Ernie

Kerkeböske Turnzaal Helden

Dag/Tijd Groep Leiding
Maandag    
15.15-17.15 uur Selectie onderbouw (extra) (8-11 jaar) Arien/Ellen/Hermine
17.15-19.15 uur Selectie bovenbouw (extra) (12 jaar +) Arien/Ellen/Hermine
 Dinsdag    
16.15-18.15 uur Selectie bovenbouw (12 jaar +) Ellen/Arien/Maud
18.15-20.15 uur Selectie bovenbouw (12 jaar +) Ellen/Arien/Joyce
 Woensdag    
15.30-17.00 uur Pre-pre-instap (5-6 jaar) Ellen/Liesbeth
17.00-18.30 uur Pre-instap (7 jaar) Ellen/Liesbeth
 Donderdag    
16.00-17.00 uur Turnspeeltuin (5-8 jaar) Ellen
17.30-19.30 uur Selectie onderbouw (8-11 jaar) Mandy T/Femke C
20.30-21.15 uur Warming-up Dames Fitgym Henriëtte
21.15-21.45 uur Warming-up Heren Fitgym / Volleybal Peter
 Vrijdag    
16.15-18.15 uur Selectie bovenbouw (12 jaar +) Ellen/Arien/Danielle
18.15-20.15 uur Selectie bovenbouw (12 jaar +) Ellen/Arien/Danielle
 Zaterdag    
9.00-10.30 uur Pre-pre-instap (5-6 jaar) Mandy T/Linda
10.30-12.00 uur Pre-instap (7 jaar) Mandy T/Sammy-Jo

Kerkeböske Gymzaal Helden

Dag/Tijd Groep Leiding
Maandag    
19.00-20.00 uur Dames Fitgym Barry
20.00-21.00 uur Dames Fitgym Barry
21.00-22.30 uur Volleybal Heren Wim
Dinsdag
17.30-18.30 uur Jazzdans (6-9 jaar) Femke en Lois
18.30-20.30 uur Jazzdans (16-19 jaar) Loes M
Woensdag
16.00-17.00 uur Kidsdance (4-6 jaar) Ernie
19.15-20.15 uur Swing & Sweat Steffie/Ernie/Sharon
20.15-21.15 uur Senioren Gym Dames Mirjam
Donderdag
18.15-20.15 uur Jazzdans (9-16 jaar) team 3 Steffie/Michelle
20.15-21.15 uur Aerobic Steffie
21.15-21.45uur Dames Fitgym Henriëtte
21.45-22.30 uur Heren Fitgym / Volleybal Peter
Zaterdag
9.00-10.00 uur Peutergym (2,5-3 jaar) Femke C
10.00-11.00 uur Kleutergym (4-5-6 jaar) Femke C
12.00-13.00 uur Jazzdans (6-9 jaar) Petri/Loes V
13.00-15.00 uur Jazzdans (9-13 jaar) Petri/Lieke
15.00-17.00 uur Jazzdans (9-16 jaar) team 1 en 2 Mandy T

17.30-19.30 uur

Na theater 17.00-19.00 uur

Jazzdans (20 jaar +) Vera

Kanaalstraat (Wieksjlaag) Beringe

Dag/Tijd Groep Leiding
Zaterdag    
9.00-10.00 uur Peutergym (2,5-3 jaar) Ernie
10.00-11.00 uur Kleutergym (4-5-6 jaar) Ernie

Buiten

Dag/Tijd Groep Leiding
Maandag    
9.30-10.45 uur Wandelen Jeanne
Dinsdag    

19.00-20.15 uur

(zomertijd)

Nordic walking Jeanne
Zaterdag

9.00-10.15 uur

(wintertijd)

Nordic walking Jeanne