Verslag Turnwedstrijd 27 – 28 november 2021

Wedstrijd 27 – 28 november 2021

Ingestuurd door: Ellen Berkers

Zonder publiek toch een wedstrijd !!

Op zaterdagochtend begonnen we aan onze 1ste team wedstrijd met 2 teams van suppl E . Helaas mocht er van de gemeente Brunssum geen publiek op de tribune wat wel heel jammer was , maar we waren allang blij dat wedstrijd door mocht gaan .

Het team 1 bestaande uit Linda Arts , Laury Theelen ,Eva Verheijen, Evi Nooijen , Tooske Ghielen behaalde een 5de plaats . Team 3 bestaande uit Lieve Boots ,Joeske v Lent , Maud Sillekens,Nika Bouten behaalde een 1ste plaats. Top geturnd dames

In wedstrijd 2 was het de beurt aan team 2 van suppl E bestaande uit Renske Timmermans, Lynn vd Meene, Nikki Hendrix , Guusje Ghielen en Sanne Minten werden 4de. Ook top geturnd meiden

In wedstrijd 3 was het de beurt aan onze meiden in niveau 6 voor sommige de allereerste wedstrijd dus extra spannend. Er werd goed geturnd van de 6 die turnen tellen er 3 per toestel , het team bestaande uit : Vera Kersten , Maud Stammen , Elin Verbong Dirkje Peeters, Lisa Verbugt , Pien Theeuwen een 1ste plaats

In de laatste wedstrijd van de dag was het de beurt aan onze senioren suppl D . Helaas enkele geblesseerde en snelle wisselingen nog op toestellen hebben deze meiden super hun best gedaan . Team bestaande uit : Mirthe Peeters, Chayenne Bos, Julia Meussen , Selina v Berlo, Linda Kessels behaalde een 5de plaats

Op zondag mochten ons Team niveau 4 bestaande uit Juullke Teeuwen , Lara Poyraz,Evi Engels, Evi Delissen ,Pim Maessen, Lize Coppus hun eerste wedstrijd turnen . Op wat kleine aandachtspuntjes na ging de wedstrijd super goed. Het team behaalde een 4de plaats .

In de laatste wedstrijd van de dag die natuurlijk ook voor 17uur klaar moest zijn mocht Jevi Berkers met het team van Linne in suppl G haar wedstrijd turnen  Zij werd met dit team 2de

Weer mooie resultaten voor SC Pareja